2 godine garancije
24B2U3301/00
Serija 3000
24 (dijagonala 23,8" / 60,47 cm)
1920 x 1080 (Full HD)
IPS ekrani koriste naprednu tehnologiju koja pruža izuzetno široke uglove gledanja od 178/178 stepeni, što omogućava gledanje ekrana iz skoro svakog ugla. Za razliku od standardnih TN panela, IPS ekrani daju neverovatno oštru sliku sa živopisnim bojama, što ih čini idealnim, ne samo za fotografije, filmove i pregledanje veba, već i za profesionalne načine primene koji zahtevaju stalni tačnost boja i postojanu osvetljenost.
Kvalitet slike je važan. Obični ekrani pružaju kvalitet, ali očekujete više. Ovaj ekran ima naprednu Full HD 1920 x 1080 rezoluciju. Uz Full HD za oštre detalje, u kombinaciji sa visokom osvetljenošću, neverovatnim kontrastom i realističnim bojama, očekujte vernu sliku.
Što su pokreti tečniji, to je manje naprezanje očiju. Ovaj Philips monitor je opremljen poboljšanom brzinom osvežavanja od 120 Hz. Kad god skrolujete, prebacujete se između aplikacija ili se krećete kroz složene unakrsne tabele, doživljavate tečnije i preciznije pokrete. To znači da možete da radite koliko god je potrebno uz minimalan zamor vida – i sve to uz povećanje brzine radnog procesa.
„IPS“ slovna oznaka / zaštićeni žig i povezani patenti za tehnologije vlasništvo su odgovarajućih kompanija.
Vrednost vremena odziva jednaka sa SmartResponse
sRGB oblast je zasnovana na CIE 1931, NTSC oblast je zasnovana na CIE 1976.
EPEAT oznaka je važeća samo tamo gde Philips registruje proizvod. Posetite https://www.epeat.net/ za status registracije u svojoj zemlji.
Garancija od 5 godina je dobrovoljna ograničena garancija proizvođača. Primenjuje se samo u zemljama navedenim na ovoj stranici https://www.philips.co.uk/c-e/so/monitors/tco-certified-edge. Za potrošače, ona se pruža kao dodatak, i bez uticaja na, njihova zakonska prava prema važećim nacionalnim zakonima. Za krajnje korisnike koji nisu potrošači (poslovni/profesionalni), primenjuju se samo uslovi ograničene garancije proizvođača.
Da bi Smart Link Sync funkcionisao ispravno, svi serijski povezani monitori moraju biti kompatibilni sa tehnologijom Smart Link.
RJ45 podržava PXE (Preboot eXecution Environment), MAC Address Pass-Through (MAPT) i Wake on LAN (WOL) na kompatibilnim sistemima. Podrška može da se razlikuje u zavisnosti od konfiguracije sistema.
Proizvodi i dodatna oprema navedeni u ovoj brošuri mogu da se razlikuju u zavisnosti od zemlje i regiona.
Izgled monitora može da se razlikuje od onog na slici.